WIECZÓR AUTORSKI BARBARY STRZELBICKIEJ- WSPOMNIENIE
W dniu 17 stycznia 2018 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” odbyła się promocja tomiku pani Barbary Strzelbickiej pt. „Mój pierwszy język.”. Spotkanie to poprowadził pan Bogdan Knop. Tego dnia dowiedzieliśmy się m.in. skąd wzięły się nazwy rozdziałów tego tomiku. Wiersze przeczytała p. Agnieszka Łopacka. Recital wykonał p. Zdzisław „Altana” Sierpiński. Dodatkowo tego dnia była promocja Częstochowskiego Magazynu Literackiego GALERIA. Dowiedzieliśmy się od pani Barbary Strzelbickiej co możemy przeczytać w magazynie.