PROMOCJA TOMIKU M...- WSPOMNIENIE
W
dniu 8 listopada 2017 r. o godzinie 17:00 w Ośrodku Promocji Kultury
„Gaude Mater” odbyła się promocja tomiku wierszy Artura Gielezy
pt. „ M...”. Spotkanie to poprowadziła pani Barbara Strzelbicka.
Na tym spotkaniu można było się dowiedzieć m.in.: jak autor
zaczął pisać, jakie tematy najchętniej podejmuje, dlaczego
tematem swojego debiutanckiego tomiku uczynił miłość, jaka miłość
jest dla poety lepsza: szczęśliwa czy nieszczęśliwa, kogo z
poetów uznaje za swojego mistrza, czy podejmował próby pisania
prozy, co dają spotkania w Klubie „Złota Jesień”, o planach
pisarskich na przyszłość. Na spotkaniu tym wiersze z tego tomiku
przeczytała Monika Soberka, natomiast oprawa muzyczna została
wykonana przez Olę Szymańską.







Komentarze
Prześlij komentarz