PROMOCJA TOMIKU M...- WSPOMNIENIE

W dniu 8 listopada 2017 r. o godzinie 17:00 w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” odbyła się promocja tomiku wierszy Artura Gielezy pt. „ M...”. Spotkanie to poprowadziła pani Barbara Strzelbicka. Na tym spotkaniu można było się dowiedzieć m.in.: jak autor zaczął pisać, jakie tematy najchętniej podejmuje, dlaczego tematem swojego debiutanckiego tomiku uczynił miłość, jaka miłość jest dla poety lepsza: szczęśliwa czy nieszczęśliwa, kogo z poetów uznaje za swojego mistrza, czy podejmował próby pisania prozy, co dają spotkania w Klubie „Złota Jesień”, o planach pisarskich na przyszłość. Na spotkaniu tym wiersze z tego tomiku przeczytała Monika Soberka, natomiast oprawa muzyczna została wykonana przez Olę Szymańską.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE