Zaproszenie
26 września 2019 r. o godzinie 17:00 w Regionaln ym Ośrodk u Kultury w Częstochowie (ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa) odbędzie się spotkanie z cyklu „Odczytywanie Śląska” . Nie tylko o literaturze międzywojennej rozmawiają prof. dr hab. Marian Kisiel i dr Elżbieta Wróbel. Serdecznie zapraszamy!!!