Zaproszenie
26
września 2019 r. o godzinie 17:00 w Regionalnym
Ośrodku
Kultury w Częstochowie (ul.
Ogińskiego 13a, Częstochowa)
odbędzie się spotkanie
z cyklu „Odczytywanie Śląska” .
Nie
tylko o literaturze międzywojennej rozmawiają prof. dr hab. Marian
Kisiel i dr Elżbieta Wróbel.
Serdecznie
zapraszamy!!!

Komentarze
Prześlij komentarz