11 grudnia (środa) o godz. 17:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater odbędzie się spotkanie świąteczne, na którym członkowie klubu podzielą się opłatkiem, przeczytają swoje świąteczne utwory. Serdecznie zapraszamy !!! P.s. Bardzo prosimy o zabranie czegoś świątecznego oraz dobrego nastroju.