Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”.
W dniach 4-6 maja w Częstochowie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”. W tych dniach odbędą się koncerty, a także wystawy ikon (Jadwigi Marii Kowalskiej ) oraz fotografii (Zbigniewa Burdy). W te dni zagrają dla nas: Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszyński, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej i Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum.