Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”.
W
dniach 4-6 maja w Częstochowie odbędzie się Międzynarodowy
Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”. W tych dniach odbędą
się koncerty, a także wystawy ikon (Jadwigi Marii Kowalskiej ) oraz
fotografii (Zbigniewa Burdy). W te dni zagrają dla nas: Schola
Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszyński, Orkiestra Symfoniczna
Filharmonii Częstochowskiej i Chór Filharmonii Częstochowskiej
Collegium Cantorum.

Komentarze
Prześlij komentarz