WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE
21.09.2016
r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w
Częstochowie odbył się wieczór autorski pani Zygfrydy Coner
promujący tomik pt. „Mój mały świat”. Wieczór ten
poprowadziła pani Barbara Strzelbicka, która przestawiła bohaterkę
tego spotkania.
Recenzje
do tego tomiku napisały: Małgorzata Januszewska i Ela Hak.
Autorka
odpowiadała na pytania m.in.: jak zaczęła zajmować się
zajęciami artystycznymi, jak zaczęła pisać, o porównaniu zawodu
położnej (zawód autorki tomiku) do powstania wierszy, czy wiersze
w dziale (Kobieta) wszystkie wiersze dotyczą poetki, o związku
natury z porodem, o różnych stronach miłości, co jest dla
pani Zygfrydy
najważniejsze, o konflikcie pokoleń oraz o planach na przyszłość.
Wiersze
z tego tomiku recytowały: Edyta Skrobisz oraz Ela Hak.
Podczas
spotkania zagrał dla zgromadzonych zespół Impast. Na tym spotkaniu
dowiedzieliśmy się jak powstał oraz skąd pochodzi nazwa zespołu,
a także poznaliśmy skład zespołu.
Na
korytarzu mogliśmy podziwiać piękne obrazy, namalowane przez panią
Coner.










Komentarze
Prześlij komentarz