Zaproszenie
11
grudnia (środa) o godz. 17:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude
Mater odbędzie się spotkanie świąteczne, na którym członkowie
klubu podzielą się opłatkiem, przeczytają swoje świąteczne
utwory.
Serdecznie
zapraszamy !!!
P.s.
Bardzo
prosimy o zabranie czegoś świątecznego oraz dobrego nastroju.

Komentarze
Prześlij komentarz