Zaproszenie

11 grudnia (środa) o godz. 17:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater odbędzie się spotkanie świąteczne, na którym członkowie klubu podzielą się opłatkiem, przeczytają swoje świąteczne utwory.
Serdecznie zapraszamy !!!
P.s.

Bardzo prosimy o zabranie czegoś świątecznego oraz dobrego nastroju.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE