REPORTAŻ ZE SPOTKANIA K. L. "ZŁOTA JESIEŃ"€ W TV ORION- WSPOMNIENIA

W marcu 2017 r. na jednym ze spotkań naszego Klubu Literackiego „ Złota Jesień” odwiedziła nas telewizja Orion, która nakręciła materiał filmowy z naszego spotkania, a także wywiad z paniami: Zygfrydą Coner oraz Ireną Biełuńską. Reportaż z tego spotkania można obejrzeć w podanym poniżej linku:


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE