REPORTAŻ ZE SPOTKANIA K. L. "ZŁOTA JESIEŃ" W TV ORION- WSPOMNIENIA
W
marcu 2017 r. na jednym ze spotkań naszego Klubu Literackiego „
Złota Jesień” odwiedziła nas telewizja Orion, która nakręciła
materiał filmowy z naszego spotkania, a także wywiad z paniami:
Zygfrydą Coner oraz Ireną Biełuńską. Reportaż z tego spotkania
można obejrzeć w podanym poniżej linku:

Komentarze
Prześlij komentarz