WIECZÓR AUTORSKI BARBARY STRZELBICKIEJ- WSPOMNIENIE
W
dniu 17 stycznia 2018 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury
„Gaude Mater” odbyła się promocja tomiku pani Barbary
Strzelbickiej pt. „Mój pierwszy język.”. Spotkanie to
poprowadził pan Bogdan Knop. Tego dnia dowiedzieliśmy się m.in.
skąd wzięły się nazwy rozdziałów tego tomiku. Wiersze
przeczytała p. Agnieszka Łopacka. Recital wykonał p. Zdzisław
„Altana” Sierpiński.
Dodatkowo
tego dnia była promocja Częstochowskiego Magazynu Literackiego
GALERIA. Dowiedzieliśmy się od pani Barbary Strzelbickiej co możemy
przeczytać w magazynie.






Komentarze
Prześlij komentarz