PIKNIK RODZINNY- WSPOMNIENIE

W dniu 28 września 2017 roku w godzinach 15.00–19.00 odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Polski Komitet Pomocy Społecznej w ramach realizacji zadania „Zorganizujmy się!”. Na uroczystości tej zostały odczytane wiersze członków Klubu Literackiego „Złota Jesień”. Wiersze swoje przeczytali p.: Irena Krawczyk, Barbara Drożdż, Anna Jabłońska oraz Artur Gielezy. Tego dnia mogliśmy posłuchać również muzyki w wykonaniu Macieja Partyki, który wziął udział w programie Mam talent.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE