PIKNIK RODZINNY- WSPOMNIENIE
W
dniu 28 września 2017 roku w godzinach 15.00–19.00 odbył się
piknik rodzinny zorganizowany przez Polski Komitet Pomocy Społecznej
w ramach realizacji zadania „Zorganizujmy się!”. Na uroczystości
tej zostały odczytane wiersze członków Klubu Literackiego „Złota
Jesień”. Wiersze swoje przeczytali p.: Irena Krawczyk, Barbara
Drożdż, Anna Jabłońska oraz Artur Gielezy. Tego dnia mogliśmy
posłuchać również muzyki w wykonaniu Macieja Partyki, który
wziął udział w programie Mam talent.




Komentarze
Prześlij komentarz