WIECZÓR AUTORSKI JOANNY SZYMAŃSKIEJ- WSPOMNIENIE

23 listopada 2016 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie odbył się wieczór autorski Joanny Szymańskiej promujący tomik pt. „Pragnienie”. Spotkanie to rozpoczęła pani Mariola Florek. O wstępie do książki Joanny opowiedział nam jej autorka, czyli Ela Hak. Wieczór ten poprowadziła Aleksandra Kowalska, która przestawiła bohaterkę tego spotkania. Wiersze z tego tomiku recytowała pani Monika Soberka. Autorka odpowiedziała na pytania m.in.:  o tym czym się zajmuje, o jej zainteresowaniach, o czym są jej wiersze, o jej inspiracji do pisania utworów,o tym jak powstał tytuł tomiku, o powstaniu okładki książki, o tym czym jest dla niej miłość i o planach na przyszłość. Na tym spotkaniu zobaczyliśmy przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Amok, oraz posłuchaliśmy muzyki w wykonaniu: Kamili Kiełbasińskiej,  Joanny Pilśniak oraz Aleksandry, Szymona i Mateusza Szymańskich. 



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE