WIECZÓR AUTORSKI JOANNY SZYMAŃSKIEJ- WSPOMNIENIE
23
listopada 2016 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude
Mater w Częstochowie odbył się wieczór autorski Joanny
Szymańskiej promujący tomik pt. „Pragnienie”. Spotkanie to
rozpoczęła pani Mariola Florek. O wstępie do książki Joanny
opowiedział nam jej autorka, czyli Ela Hak. Wieczór ten
poprowadziła Aleksandra Kowalska, która przestawiła bohaterkę
tego spotkania. Wiersze z tego tomiku recytowała pani Monika
Soberka. Autorka odpowiedziała na pytania m.in.: o tym czym
się zajmuje, o jej zainteresowaniach, o czym są jej wiersze, o jej
inspiracji do pisania utworów,o tym jak powstał tytuł tomiku, o
powstaniu okładki książki, o tym czym jest dla niej miłość i o
planach na przyszłość. Na tym spotkaniu zobaczyliśmy
przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Amok, oraz posłuchaliśmy
muzyki w wykonaniu: Kamili Kiełbasińskiej, Joanny Pilśniak
oraz Aleksandry, Szymona i Mateusza Szymańskich.









Komentarze
Prześlij komentarz