SPOTKANIE W KAMIENICY POLSKIEJ- WSPOMNIENIE
30
listopada 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej
(ul.Ferensa 12), odbyło się spotkanie Koła Literackiego "Złota
Jesień". Uroczystość tą rozpoczęła pani dyrektor Iwona
Choła. Spotkanie to poprowadziła Anetka Podsiedlik, która
zapowiedziała gości tej uroczystości. Młodzież mogła dowiedzieć
się m.in.: jak powstał Klub Literacki "Złota Jesień",
skąd wzięła się nazwa klubu. Swoją twórczość zaprezentowali
członkowie Klubu: p. Zygfryda Coner, p. Anna Jędryka, p. Irena
Biełuńska, p. Irena Krawczyk oraz Artur Gielezy. Po oficjalnym
spotkaniu gości czekał poczęstunek. Na koniec Klub Literacki Złota
Jesień mógł podziwiać okolice Kamienicy Polska.







Komentarze
Prześlij komentarz