SPOTKANIE W KAMIENICY POLSKIEJ- WSPOMNIENIE

30 listopada 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej (ul.Ferensa 12), odbyło się spotkanie Koła Literackiego "Złota Jesień". Uroczystość tą rozpoczęła pani dyrektor Iwona Choła. Spotkanie to poprowadziła Anetka Podsiedlik, która zapowiedziała gości tej uroczystości. Młodzież mogła dowiedzieć się m.in.:  jak powstał Klub Literacki "Złota Jesień", skąd wzięła się nazwa klubu. Swoją twórczość zaprezentowali członkowie Klubu: p. Zygfryda Coner, p. Anna Jędryka, p. Irena Biełuńska, p. Irena Krawczyk oraz Artur Gielezy. Po oficjalnym spotkaniu gości czekał poczęstunek. Na koniec Klub Literacki Złota Jesień mógł podziwiać okolice Kamienicy Polska.  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE