SPOTKANIE W BIBLIOTECE- WSPOMNIENIE
8
grudnia 2016 r. o godzinie 16:00 w Bibliotece (Filia nr 20) przy ul.
Gombrowicza 15 (Północ), odbyło się spotkanie Koła Literackiego
"Złota Jesień". Publiczność mogła dowiedzieć się
m.in.: jak powstał Klub Literacki "Złota Jesień",
skąd wzięła się nazwa klubu. Swoją twórczość zaprezentowali
członkowie Klubu: p. Lech Górnicki, Włodzimierz Blukacz,
Małgorzata Franc oraz Artur Gielezy.


Komentarze
Prześlij komentarz