SPOTKANIE W BIBLIOTECE- WSPOMNIENIE

8 grudnia 2016 r. o godzinie 16:00 w Bibliotece (Filia nr 20) przy ul. Gombrowicza 15 (Północ), odbyło się spotkanie Koła Literackiego "Złota Jesień". Publiczność mogła dowiedzieć się m.in.:  jak powstał Klub Literacki "Złota Jesień", skąd wzięła się nazwa klubu. Swoją twórczość zaprezentowali członkowie Klubu: p. Lech Górnicki, Włodzimierz Blukacz, Małgorzata Franc oraz Artur Gielezy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE