Zaproszenie

14 kwietnia 2023 r. o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbędzie się wieczór autorski promujący tomik "Rozmyślanie przy kawie". Spotkanie poprowadzi Anetka Podsiadlik, a zagra i zaśpiewa Basia Wierzbicka.

Zapraszam!!!



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE