Zaproszenie
18 marca 2023 r. w Gminnym Ośrodku w Kłomnicach odbędzie się wieczór autorski promujący tomik "Rozmyślanie przy kawie". Spotkanie to poprowadzi Anetka Podsiadlik, a kwestią muzyczną zajmie się Basia Wierzbicka. Będę też czytane wiersze z tomiku.
Zapraszamy!!!
Komentarze
Prześlij komentarz