Zaproszenie

18 marca 2023 r. w Gminnym Ośrodku w Kłomnicach odbędzie się wieczór autorski promujący tomik "Rozmyślanie przy kawie". Spotkanie to poprowadzi Anetka Podsiadlik,  a kwestią muzyczną zajmie się Basia Wierzbicka. Będę też czytane wiersze z tomiku.
Zapraszamy!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE