Zaproszenie
09 listopada 2022 r. w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater o godz. 16:00 odbędzie się spektakl poświęcony Świętu Niepodległości. Zagrają: Marian Florek (reżyser), Barbara Anna Wierzbicka, Barbara, Jola, Tomasz Barański i Artur Gielezy.
Zapraszamy !!!
Komentarze
Prześlij komentarz