Zaproszenie

09 listopada 2022 r. w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater o godz. 16:00 odbędzie się  spektakl  poświęcony  Świętu Niepodległości. Zagrają: Marian Florek (reżyser), Barbara Anna Wierzbicka, Barbara, Jola, Tomasz Barański i Artur Gielezy.
Zapraszamy !!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE