1 listopada

1 listopada to Święto Zmarłych, zapalmy znicz i pomódlmy się na grobach naszych bliskich, których z nami już  nie ma, a w sercach naszych pamięć o nich pozostała.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, 
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE