1 listopada
1 listopada to Święto Zmarłych, zapalmy znicz i pomódlmy się na grobach naszych bliskich, których z nami już nie ma, a w sercach naszych pamięć o nich pozostała.
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Komentarze
Prześlij komentarz