Zaproszenie

27 kwietnia 2022 r. o godzinie 17:00 w Ratuszu odbędzie się spotkanie z Władysławem Ryszardem Szelągiem,              ( prezes Towarzystwa Historycznego im. Szembeków). Wieczór poprowadzi dr Edyta Sadowska.

W programie:

wystąpienie Władysława Ryszarda Szeląga na temat popularyzacji twórczości Władysława Sebyły

- wykład Olgi Derewieckiej, doktorantki UJD w Częstochowie, pt. Co mu w duszy gra. Przyczynek do Sebyłowej muzyczności.

Wiersze Sebyły przeczyta Stefan Sitkiewicz.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE