Zaproszenie
27 kwietnia 2022 r. o godzinie 17:00 w Ratuszu odbędzie się spotkanie z Władysławem Ryszardem Szelągiem, ( prezes Towarzystwa Historycznego im. Szembeków). Wieczór poprowadzi dr Edyta Sadowska.
W programie:
- wystąpienie Władysława Ryszarda Szeląga na temat popularyzacji twórczości Władysława Sebyły
- wykład Olgi Derewieckiej, doktorantki UJD w Częstochowie, pt. Co mu w duszy gra. Przyczynek do Sebyłowej muzyczności.
Wiersze Sebyły przeczyta Stefan Sitkiewicz.
Komentarze
Prześlij komentarz