Zaproszenie

23 stycznia o godz. 16:30 w OKF "Iluzja" wyświetlony będzie film "Gwiazda Piołun" w reżyserii Henryka Kluby wg powieści Władysława Lecha Terleckiego o tym samym tytule. Projekcja stanowi zwieńczenie obchodów 20-lecia śmierci pisarza.
Na tym spotkaniu odbędzie się też promocja 52 numeru "Galerii" w znacznej części poświęconego postaci Władysława Terleckiego.
Wstęp wolny.  Zapraszamy !!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE