Zaproszenie na wernisarz
05
listopada 2019 r. o godzinie 19:00 w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude
Mater” w Częstochowie (ul. Dąbrowskiego 1, Częstochowa) odbędzie
się wernisaż wystawy fotografii dwóch artystów: Andrzeja Zembika
i Romana Timofiejuka "Biało-Czerwona". Projekt powstał w
celu upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez
Polskę.
Serdecznie
zapraszamy!!!

Komentarze
Prześlij komentarz