Zaproszenie na wernisarz

05 listopada 2019 r. o godzinie 19:00 w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” w Częstochowie (ul. Dąbrowskiego 1, Częstochowa) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii dwóch artystów: Andrzeja Zembika i Romana Timofiejuka "Biało-Czerwona". Projekt powstał w celu upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Serdecznie zapraszamy!!! 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE