WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE
21.09.2016 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie odbył się wieczór autorski pani Zygfrydy Coner promujący tomik pt. „Mój mały świat”. Wieczór ten poprowadziła pani Barbara Strzelbicka, która przestawiła bohaterkę tego spotkania. Recenzje do tego tomiku napisały: Małgorzata Januszewska i Ela Hak. Autorka odpowiadała na pytania m.in.: jak zaczęła zajmować się zajęciami artystycznymi, jak zaczęła pisać, o porównaniu zawodu położnej (zawód autorki tomiku) do powstania wierszy, czy wiersze w dziale (Kobieta) wszystkie wiersze dotyczą poetki, o związku natury z porodem, o różnych stronach miłości, co jest dla pani Zygfrydy najważniejsze, o konflikcie pokoleń oraz o planach na przyszłość. Wiersze z tego tomiku recytowały: Edyta Skrobisz oraz Ela Hak. Podczas spotkania zagrał dla zgromadzonych zespół Impast. Na tym spotkaniu dowiedzieliśmy się jak powstał oraz skąd pochodzi nazwa zespołu, a także poznaliśmy skład zespołu. Na koryta...

Komentarze
Prześlij komentarz