WIECZÓR POŚWIĘCONY POETCE- WSPOMNIENIE
4 listopada 2015 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” odbył się wieczór literacki poświęcony pamięci Olgi Bąkowskiej. Spotkanie to poprowadziła pani Halina Pałka, która opowiedziała krótko o życiu poetki. Wieczór był podzielony na 3 etapy. Na wstępie był przeczytany wiersz „Światło” pani Wiesławy Owczarek- poświęcony 1 listopada (Święto Zmarłych). W pierwszej części były odczytane utwory zmarłej poetki o tematyce osób bliskim jej sercu, natomiast w drugiej części były także czytane utwory pani Olgi tylko, że tym razem o tematykach: o pięknie miasta, o przyrodzie i o podróżach. W ostatniej 3 części czytaliśmy własne utwory napisane dla pani Bąkowskiej, oraz opowiadaliśmy nasze wspomnienia o zmarłej poetce.








Komentarze
Prześlij komentarz