UROCZYSTE SPOTKANIE W BIBLIOTECE- WSPOMNIENIE

W Bibliotece Głównej w Częstochowie, 03 września 2015 r. o godzinie 17-tej, odbyło się spotkanie z okazji 15-lecia klubu Literackiego Złota Jesień. Uroczystość poprowadził pan Lech Grochulski. Pani Barbara Strzelbicka oraz pani Barbara Drożdż przypomniały nam o jednej z założycielek klubu i pierwszej jego przewodniczącej- o pani Mariannie Falkowskiej.
Na jubileuszu tym własne utwory przedstawili panie: Wanda Sowińska, Zygfryda Coner, Irena Krawczyk, Barbara Drożdż, Irena Biełuńska, Joanna Szymańska; oraz panowie: Jan Ciesielski, Marian Lenartowicz, Artur Gielezy, Lech Grochulski.
Na spotkaniu nie zabrakło elementu muzycznego w postaci utworów, które zgrało dla nas rodzeństwo Szymańskich.







Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE