UROCZYSTE SPOTKANIE W BIBLIOTECE- WSPOMNIENIE
W
Bibliotece Głównej w Częstochowie, 03 września 2015 r. o godzinie
17-tej, odbyło się spotkanie z okazji 15-lecia klubu Literackiego
Złota Jesień. Uroczystość poprowadził pan Lech Grochulski. Pani
Barbara Strzelbicka oraz pani Barbara Drożdż przypomniały nam o
jednej z założycielek klubu i pierwszej jego przewodniczącej- o
pani Mariannie Falkowskiej.
Na jubileuszu tym własne utwory przedstawili panie: Wanda Sowińska, Zygfryda Coner, Irena Krawczyk, Barbara Drożdż, Irena Biełuńska, Joanna Szymańska; oraz panowie: Jan Ciesielski, Marian Lenartowicz, Artur Gielezy, Lech Grochulski.
Na spotkaniu nie zabrakło elementu muzycznego w postaci utworów, które zgrało dla nas rodzeństwo Szymańskich.
Na jubileuszu tym własne utwory przedstawili panie: Wanda Sowińska, Zygfryda Coner, Irena Krawczyk, Barbara Drożdż, Irena Biełuńska, Joanna Szymańska; oraz panowie: Jan Ciesielski, Marian Lenartowicz, Artur Gielezy, Lech Grochulski.
Na spotkaniu nie zabrakło elementu muzycznego w postaci utworów, które zgrało dla nas rodzeństwo Szymańskich.








Komentarze
Prześlij komentarz