Powitanie

Witam serdecznie na blogu Klubu Literackiego „Złota Jesień”.

Geneza powstania Klubu Literackiego „Złota Jesień”.
W 2000 roku trzy seniorki spotkały się na konkursie jednego wiersza. W czasie konkursu dowiedziały się, że mogłyby założyć koło. Na tych spotkaniach mogłyby wraz z innymi poetami (pisarzami) dzielić się swoją twórczością, a także poprawiać swój warsztat literacki. W ten oto sposób powstaliśmy jako koło literackie, a Ośrodek Promocji Kultury udostępnił nam swoją sale na nasze miejsce spotkań. Za co im serdecznie dziękujemy. Dużo nam pomaga i radzi w sprawach literackich pani doktor Beata Łukarska, która jest dla nas nie do zastąpienia.
Spotykamy się co tydzień w środę o godzinie 16:00 w  OPIK Gaude Mater.
Nasz e-mail to:  zlota-jesien@wp.pl

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WIECZÓR AUTORSKI PANI ZYGFRYDY CONER- WSPOMNIENIE