Powitanie
Witam
serdecznie na blogu Klubu Literackiego „Złota Jesień”.
Geneza
powstania Klubu Literackiego „Złota Jesień”.
W
2000 roku trzy seniorki spotkały się na konkursie jednego
wiersza. W czasie konkursu dowiedziały się, że mogłyby założyć
koło. Na tych spotkaniach mogłyby wraz z innymi poetami (pisarzami)
dzielić się swoją twórczością, a także poprawiać swój
warsztat literacki. W ten oto sposób powstaliśmy jako koło
literackie, a Ośrodek Promocji Kultury udostępnił nam swoją sale
na nasze miejsce spotkań. Za co im serdecznie dziękujemy. Dużo
nam pomaga i radzi w sprawach literackich pani doktor Beata Łukarska,
która jest dla nas nie do zastąpienia.
Spotykamy
się co tydzień w środę o godzinie 16:00 w OPIK Gaude
Mater.
Nasz e-mail to: zlota-jesien@wp.pl
Nasz e-mail to: zlota-jesien@wp.pl

Komentarze
Prześlij komentarz